dostupný komfort, který si zasloužíte

Jak správně vybrat bidet

Abyste si správně vybrali, nemusíte procházet tucty internetových stránek a diskusních fór. Na tomto webu vás nezahltíme stovkami položek, ale jen produkty, které stojí za to. Čemu při výběru bidetu věnovat pozornost?

Výběr podle funkcí

více funkcí

chci jen jednu funkci

Elektronické bidety a bidetová sedátka nabízejí velmi široké možnosti. Například jsou to různé druhy proudů, vyhřívání sedátek, automatické čištění či dokonce možnost vše ovládat dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem.

Bidetové spršky a klasické keramické bidety naproti tomu disponují pouze jedinou funkci, kterou je omývání intimních partií. To ale neznamená, že poteče jen studená voda. Teplota vody jde jednoduše nastavit již u základních keramických bidetů a lepších spršek.

Výběr podle dostupného místa

Nemám žádné místo navíc

mám volné místo

Elektronické bidety kombinují bidet i záchod v jednom. Proto se jim také říká sprchové toalety.

Bidetová sedátka se zase jednoduše namontují na vaši stávající záchodovou mísu. Oba případy nezabírají více místa než běžný záchod.

Nejvíce místa zaberou klasické keramické bidety. Je zkrátka nutné je postavit (nebo zavěsit) ideálně vedle klasické toalety.

Bidetové spršky sice na místo moc náročné nejsou, ale maličko ho vedle záchodu přeci jen ukousnou.

Výběr podle ceny

dražší

levnější

Elektronické bidety jsou již z výroby stavěny jako jeden celek. Díky tomu skvěle vypadají a výborně fungují. Stojí sice o něco více než ostatní typy bidetů, ale pokud chcete to nejlepší, doporučujeme si o něco připlatit a užít si úžasný komfort se vším všudy.

Cena: od 20 tis. Kč

Avšak i bidetová sedátka dokáží doslova zázraky, protože mohou být nabita opravdu pokročilými funkcemi. Nicméně obecně jsou levnější než elektronické bidety.

Cena: od 10 tis. Kč

 

Klasické keramické bidety začínají na 1.500,- Kč

Bidetové spršky stojí od 450,- Kč

Pin It on Pinterest