nejkomfortnější a nejpokročilejší

Elektronické bidety

Těmto praktickým zařízením se někdy také říká sprchové toalety, protože kombinují sprchu (někdy i více spršek) s funkcí klasického WC. Elektronické bidety jsou ze všech bidetů nejpokročilejší a nejkomfortnější.

pro každého něco

Vybrané modely sprchových toalet

Podívejte se na vybrané modely, které reprezentují celé cenové spektrum – od těch levnějších mauálních až po bidety pro nejnáročnější klienty.

Grohe Sensia Arena

Nejlepší elektronický bidet, který si můžete pořídit

Hledáte nejdokonalejší a nejelegantnější sprchovou toaletu na trhu? Líbí se vám krásné věci a kladete důraz na design? Oceníte mnoho funkcí, které vám život usnadní a zpříjemní?
Vyberte si sprchovou toaletu Grohe Sensia Arena, královnu mezi elektronickými bidety a sprchovými toaletami.

Geberit AquaClean Mera Comfort

Opravdový luxus

Sprchová toaleta Geberit AquaClean Mera nabízí vysoký komfort v oblasti intimní hygieny. Spojuje unikátní technologie se stylovým designem.

Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Tuma Comfort

Bidet nabitý funkcemi za příznivou cenu

Vybíráte pokročilou sprchovou toaletu a hledáte opravdu spolehlivé a pohodlné řešení? Pak je pro vás Geberit AquaClean Tuma Comfort jako stvořený.

Duravit SensoWash Starck

Nechte se hýčkat

Tento set závěsného WC a bidetového sedátka SensoWash Starck f Lite Compact vás okamžitě okouzlí. Je to důstojný reprezentant kategorie špičkových sprchových toalet. Automaticky zvedne víko, když se k ní přiblížíte.

Duravit ME by Starck

Minimální tloušťka, která ukrývá mnoho funkcí s výborným poměrem cena/výkon

Další zástupce minimalistického designu, tentokrát s mísou v kompaktnějším provedení. Nenechte se ale zmást – tento bidet je funkcemi přímo nabitý.

 

Duravit DuraStyle

Okouzlí milovníky minimalismu

Na první pohled vás zaujme plochá kombinace poklopu a víka, což v důsledku působí jako běžné, ale velmi elegantní WC.

Grohe Bau Ceramic

Fantastický poměr cena/výkon

Za velmi zajímavou nabízí tato manuální sprchová toaleta funkce, které bychom opodstatněně mohli čekat spíše u elektronických bidetů. Rimless WC mísa je pak už pouze pomyslnou třešničkou na dortu. Tento model se opravdu povedl.

TECEOne

Manuální sprchová toaleta, která okouzlí nádherným designem

Toto je sprchová toaleta, která se nezapojuje do elektrické sítě, potřebuje však přívod teplé vody. Samozřejmostí jsou technologie rimless (bezokrajové splachování) a softclose (pomalé zavírání).

Pin It on Pinterest