elektronický bidet

Duravit DuraStyle

Okouzlí milovníky minimalismu. Po úspěšném modelu SensoWash E přichází Duravit s minimalistickou sprchovou toaletou DuraStyle. Na první pohled vás zaujme plochá kombinace poklopu a víka, což v důsledku působí jako běžné, ale velmi elegantní WC.

Tato toaleta je velmi nenáročná na údržbu. Sedátko vyjmete jedním tahem, takže jej i keramiku snadno vyčistíte. Navíc je vyrobené z bytelného materiálu s povrchem odolným proti poškrábání.

Stejně jako WC je ploché i dálkové ovládání. Nabídne vám sprchu pro očistu hýždí či dámských intimních partií. S jeho pomocí si můžete nastavit například teplotu vody, pozici trysky a intenzitu sprchovacího proudu. Zajisté vás potěší i diskrétní noční osvětlení nebo automatické otevírání či sklápění sedátka a víka.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz)je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelny CZ

Pin It on Pinterest