vylepší jakoukoli toaletu

Bidetová sedátka

Tato šikovná zařízení, kterým se někdy také říká bidetovací prkénka, lze namontovat prakticky na jakoukoli běžnou záchodovou mísu. Jejich přednostmi jsou snadná instalace, příjemná cena a velké množství funkcí.

které bude to vaše?

Vybrané modely bidetových sedátek

Máte rádi chytrá řešení? Pak je toto řešení bidetu přesně pro vás. Zažijte opravdový komfort na toaletě bez nutnosti výměny záchodové mísy.

Geberit Tuma Comfort

Král mezi bidetovými sedátky. Tohle je komfort bez kompromisů

Bidetové sedátko Geberit Tuma Comfort je pozoruhodné díky atraktivnímu designu a nabídce mnoha inteligentních funkcí.

Villeroy & Boch ViClean

Synonymum pro styl a luxus

Toto bidetové sedátko skutečně zaujme již na první pohled. Má všechny funkce, které očekáváte od kvalitního bidetu a navíc přidává i velmi pokročilé možnosti.

Duravit Senso Wash Slim

Minimalistický design překvapí množstvím funkcí

Okouzlí milovníky minimalismu. Duravit přihází s minimalistickým elektronickým sedátkem SensoWash Slim. Na první pohled vás zaujme plochá kombinace poklopu a víka, což v důsledku působí jako běžné, ale velmi elegantní WC.

Geberit AquaClean Tuma Classic

Osvědčený model, který udělá radost každému

Střední cesta pro všechny, kdo hledají kvalitní a spolehlivé bidetové sedátko v přijatelné cenové hladině. Našli jste jej!

Sapho Blooming

Bidetové sedátko vhodné (nejen) do podnájmu

Máte rádi kvalitu a pohodlí za rozumnou cenu? Pak je toto elektronické bidetové sedátko produktem přímo pro vás. Má všechny funkce, které očekáváte od moderního bidetu a navíc přidává nejen dálkové ovládání, ale i odsávání zápachu nebo sušení intimních partií jenmým fénem.

Sapho Blooming Eko Plus

Základní model, který přesto velmi příjemně překvapí

Bidetové sedátko Sapho Blooming Eko Plus je vyrobeno pro vaše pohodlí, zdraví a zdravý životní styl. Obsahuje jedno sprchové rameno s mnoha typy proudů – například sprškou či pulsujícím proudem pro podporu krevního oběhu.

Sapho Blooming Eko Plus

Aqualine Blooming Eko

Bidetové sedátko vhodné (nejen) do podnájmu

Elektronické bidetové sedátko Blooming Eko je zástupcem cenově dostupných, přesto velmi zajímavě vybavených bidetů. Ovládání všech funkcí budete mít na dosah díky přehlednému panelu. 

Grohe Bau Ceramic

Manuální bidetové sedátko se skvělým poměrem cena/výkon

Mezi jeho velké výhody patří velmi snadná manipulace, perfektní a na pohled krásné zpracování, nastavitelná intenzita proudu vody, dvě oddělená sprchová ramena a jejich automatické proplachování před a po použití.

Sapho Blooming Eko Plus

Sapho Clean Star

Základní bidetové sedátko

Cenově velmi dostupné a pouze 6 cm tenké manuální bidetové sedátko, které se nepřipoujuje do elektrické sítě. Jednoduše se ovládá pomocí otočného tlačítka na boku.

Pin It on Pinterest