bidetové sedátko

Geberit AquaClean Tuma Classic

Bidetové sedátko Tuma Classic díky patentované technologii WhirlSpray nabízí skvělou úroveň čištění a příjemný zážitek ze sprchování při nízké spotřebě vody. Spršky se automaticky čistí před a po použití bidetu. Stejně tak odvápňovací program zajistí dlouhodobou spolehlivost tohoto moderního bidetu.

Ovládání je velmi intuitivní. Dokonce je k dispozici i mobilní aplikace Geberit AquaClean. S ní je možné ovládat úplně všechny funkce bidetu včetně nastavení teploty vody či fungování oscilační sprchy. Ta je nastavitelná dokonce v pěti stupních.

Model Tuma Classic je možné namontovat na celou řadu WC mís, nicméně doporučujeme například originální model Selnova (nebo tuto zaoblenou variantu) .

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Hezká Koupelna

Pin It on Pinterest