prověřená klasika

Klasické keramické bidety

Jednoduché provedení, spolehlivá funkčnost, cenová dostupnost a použití nejen pro omytí intimních partií. To jsou klasické, ale rozhodně ne tuctové bidety.  Řada z nich má totiž nádherný design.

komfort, který si můžete dovolit i užít

Vybrané modely keramických bidetů

Vybrali jsme pro vás zajímavé zástupce, které nezklamou nejen méně náročné zákazníky, ale ani opravdové milovníky čistého designu.

Duravit ME by Starck

To nejlepší z nejlepšího

Toto je jeden z nejlepších keramických bidetů, které si v současnosti můžete pořídit. Snoubí se v něm krásný vzhled s praktickými moderními technologiemi. 

Jika Lyra Plus

Klasika, která nezklame, s výborným poměrem cena/výkon

Tento keramický bidet je vhodný pro všechny, kteří nedají dopustit na jednoduchou a spolehlivou klasiku.

Grohe Bau Ceramic

Bidet, který se snadno udržuje

V případě renomovaného německého výrobce Grohe snad ani nelze sáhnout vedle. To platí i v případě tohoto keramického bidetu.

Ideal Standard Strada II

Luxus a kvalita

Přesně tohle je produkt pro vás, kdo chcete vybočit z řady. Závěsný bidet, který ohromí na první pohled. Vždyť jak jinak lze hodnotit tento produkt amerického výrobce s tradicí již od roku 1937.

Grohe Euro Ceramic

Moderní a vkusný bidet

Tento keramický bidet je charakteristický moderním, minimalistickým designem. Ten přímo lahodí oku a vkusně zapadne do interiéru současné koupelny a stane se její ozdobou.

Jika Mio

Zlaté české ruce? Samozřejmě!

Poctivá česká kvalita za rozumnou cenu. Přesně to vystihuje závěsný keramický bidet Jika Mio. Nabízí však ještě víc: speciální povrchová úprava Jika Perla zajistí delší životnost povrchu a výrazně snazší údržbu.

Laufen Pro

Stylová alpská keramika v kvalitě, která udává standardy 

Švýcarská preciznost a kvalita. Skutečně jde o velmi povedený produkt. Už na první pohled je patrné, že v kvalitě se kompromisy nedělaly.

Ravak Chrome Uni

Jedno slovo: styl

Tento závěsný keramický bidet je příkladem kvalitního, funkčního a stylového českého produktu. Na první pohled zaujme kombinací oválného tvaru mísy a téměř kruhového tvaru jejího vnitřku. 

Ideal Standard Tesi

Jednoduché a dostupné řešení od amerického výrobce

Decentní, kompaktní bidet. Jde o závěsný model, který se snadno udržuje a spolehlivě funguje.

Villeroy & Boch Subway 2.0

Nekompromisní kvalita a styl přesně pro vás

Závěsný bidet od renomovaného výrobce. Snoubí se v něm všechno, co dělá kvalitní produkt kvalitním produktem. Koupí tohoto bidetu rozhodně chybu neuděláte.

Závěsný bidet Villeroy & Boch Subway 2.0
Závěsný bidet Villeroy & Boch Avento

Villeroy & Boch Avento

Výborný poměr cena/výkon a skvělá povrchová úprava

Díky perfektvní povrchové úpravě šetří tento bidet čas potřebný na úklid. Místo toho jej můžete bez obav věnovat zábavě.

Pin It on Pinterest