keramický bidet

Duravit ME by Starck

Toto je jeden z nejlepších keramických bidetů, které si v současnosti můžete pořídit. Snoubí se v něm krásný vzhled s moderními technologiemi. Co to znamená v praxi?

Díky vrstvě WonderGliss na povrchu bidetu nebudou ulpívat nečistoty a vápenné usazeniny. Zůstane tak mnohem déle čistý, hladký a doslova jako ze škatulky. Zároveň způsob uchycení DuraFix umožňuje rychlou a snadnou instalaci. Navíc je uchycení ve výsledku neviditelné, a proto nijak neruší designové linie tohoto unikátního výrobku.

K tomuto bidetu doporučujeme dokoupit baterii, není totiž součástí balení.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento klasický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelny CZ

Pin It on Pinterest