Nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit bidet

Toto jsou prověřené e-shopy se sanitární technikou. Můžete v nich zakoupit bidety bez obav. Příjemný personál vám s nákupem rád poradí.

doporučujeme

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

Showroom Sanitino.cz v Litomyšli

Další prověřené obchody

Svět koupelny je prověřený elektronický obchod s tradicí již od roku 1997. Je držitelem certifikátů Heuréka Garance nákupu a APEK Certifikovaný obchod. Zákazníci si u obchodu chválí výbornou péči a komunikaci.

Také e-shop KoupelnovéVybavení.cz má certifikát Heuréka Garance nákupu. V kamenné vzorkovně můžete nakupovat za internetové ceny. S výběrem sortimentu online vám pomůže pokročilý asistent. Nezapomeňte se podívat do kategorie Výprodej, bývají tam i poklady!

Uni-trend není jen e-shop, ale také maloobchod a velkoobchod s opravdu širokou nabídkou a zajímavými cenami.

Hezká koupelna má na Heuréce vysoké zákaznické hodnocení i certifikát Garance nákupu. Není divu, protože v oboru má 20 let zkušeností, v nabídce 30.000 položek a při objednávce nad 4.999,- Kč je doprava zdarma.

Koupelny-cz.cz mají 30 zaměstnanců, kteří se opravdu snaží o to, aby nakupování bylo jednoduché, bezpečné a především příjemné. Přidejte zajímavý sortiment i vysoké hodnocení na srovnávači Heuréka, a sečteno a podtrženo máme e-shop, ve kterém je radost nakupovat.

Koupelny Pegas se pyšní fantastickým hodnocením od klientů. Za posledních 90 dní (údaj z března 2019) tento obchod doporučuje 100 % zákazníků, kteří napsali recenzi na Heuréce. Certifikát Ověřeno zákazníky je proto víc než zasloužený. Tento e-shop zboží nejen dodává, ale zajišťuje také instalaci přímo na místě.

Pin It on Pinterest