keramický bidet

Grohe Bau Ceramic

V případě renomovaného německého výrobce Grohe snad ani nelze sáhnout vedle. To platí i v případě tohoto keramického bidetu.

Tento zástupce modelové řady sanitární keramiky Bau Ceramic je charakteristický povrchovou úpravou Alpine White. Díky tomu se mimořádně snadno udržuje. Jemné, zaoblené tvary bidetu jsou vskutku elegantní a nadčasové.

Ačkoli je model vyobrazen bez bidetové baterie, její výběr bude otázkou okamžiku, protože Grohe jich nabízí celou řadu. Ta se jmenuje Bauline a s bidetem Bau Ceramic je perfektně sladěna. 

 

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento klasický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest