keramický bidet

Grohe Euro Ceramic

Tento keramický bidet je charakteristický moderním, minimalistickým designem. Ten přímo lahodí oku a vkusně zapadne do interiéru současné koupelny a stane se její ozdobou.

Jde o závěsný bidet, takže nezabere místo na podlaze a úklid pod ním bude otázkou pouhého okamžiku. Hovoříme-li o údržbě, musíme zmínit i povrchovou úpravu tohoto modelu. Díky antibakteriální technologii PureGuard je povrch mimořádně odolný a propůjčuje bidetu úžasný lesk.

K tomuto bidetu je nutné dokoupit bidetovou baterii. Německý výrobce Grohe nabízí celou sérii nazvanou Eurostyle, respektive Eurosmart. Díky tomu bude výsledek opticky i funkčně dokonalý.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento klasický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest