bidetové sedátko

Sapho Blooming 

Máte rádi kvalitu a pohodlí za rozumnou cenu? Pak je toto elektronické bidetové sedátko produktem přímo pro vás. Má všechny funkce, které očekáváte od moderního bidetu a navíc přidává nejen dálkové ovládání, ale i odsávání zápachu nebo sušení intimních partií jenmým fénem.

Jistě oceníte i nízkou spotřebu vody (1,1 – 3 litry za minutu), termostatický jistič, tepelné pojistky a snímač vodní hladiny.

Tento bidet je vyroben z odolného duroplastu a pasuje na většinu záchodových mís od evropských výrobců. Konkrétně můžeme doporučit například tyto modely: Sapho Kerasan Flo, Paula (v několika barevných provedeních), Aqualine Modis, Sapho Etiuda (pro tělesně postižené) nebo Avva.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit toto bidetové sedátko

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest