manuální bidetové sedátko

Sapho Clean Star

Cenově velmi dostupné a pouze 6 cm tenké manuální bidetové sedátko, které se nepřipoujuje do elektrické sítě. Jednoduše se ovládá pomocí otočného tlačítka na boku.

Trysky jsou vyrobeny z antibakteriálního materiálu a před i po každém použití jsou propláchnuty vodou. Ta může mít teplotu až 40 °C.

Sedátko disponuje technologií softclose. Údržba i čištění jsou velmi jednoduché. Sedátko je navíc možné uvolnit a vyjmout stisknutím jednoho tlačítka.

Toto sedátko je možné namontovat na většinu evropských keramických mís. Sázkou na jistotu jsou Aqualine Taurus 2, Juan a Miguel.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit toto bidetové sedátko

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelny CZ

Pin It on Pinterest