bidetové sedátko

Aqualine Blooming Eko

Elektronické bidetové sedátko Blooming Eko je zástupcem cenově dostupných, přesto velmi zajímavě vybavených bidetů. Ovládání všech funkcí budete mít na dosah díky přehlednému panelu. 

Instalace sedátka je snadná a zvládne ji každý. Paleta funkcí vás mile překvapí: individuální nastavení polohy trysek, teploty a tlaku vody, vyhřívané softclose sedátko, LED osvětlení či dokonce masáž pulzujícím proudem vody.

Lze nastavit i režim úspory energie, který bude šetřit vaši peněženku. 

Díky tvaru „D“ je možné sedátko namontovat na většinu běžných WC mís. Doporučujeme například Aqualine Modis, Sapho Brilla, Avva, Etiuda (pro tělesně postižené) nebo Juan.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit toto bidetové sedátko

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelny CZ

Pin It on Pinterest