manuální bidetové sedátko

Grohe Bau Ceramic

Manuální bidetové sedátko se skvělým poměrem cena/výkon a technologií softclose, které se nepřipojuje do elektrické sítě, ale ideálně na přívod předmíchané teplé vody.

Mezi jeho velké výhody patří velmi snadná manipulace, perfektní a na pohled krásné zpracování, nastavitelná intenzita proudu vody, dvě oddělená sprchová ramena a jejich automatické proplachování před a po použití.

Bidetová sprcha funguje díky tlaku vody, protože bidet nemá vlastní čerpadlo. Toto sedátko je vyrobeno z kvalitního a odolného antibakteriálního duroplastu.

Zařízení doporučujeme montovat například na tyto WC mísy: Grohe Bau Ceramic závěsná, stojící či závěsná rimless.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelové vybavení
Logo Koupelny Pegas

Pin It on Pinterest