elektronický bidet

Duravit ME by Starck

Tento elektronický bidet je založen na velmi tenkém a elegantním bidetovém sedátku Durvavit SensoWash Slim. Od sprchové toalety Duravit DuraStyle se odlišuje jinou keramickou mísou. Ta je zaoblenější a kompaktnější.

Bidet má funkci softclose, takže sedátko se díky speciálním tlumičům pomalu sklápí. To zamezuje nepříjemnému hluku a tuto funkci ocení i děti.

I přes výraznou úspornost (na spláchnutí spotřebuje pouze 4,5 litru vody) je úroveň hygieny velmi vysoká. Tento bidet má navíc celkově velmi dobrý poměr cena/výkon.

Vyhřívané sedátko, různé druhy sprch, regulace teploty a objemu vody, noční světlo a perfektní dílenské zpracování jsou u tohoto modelu samozřejmostí.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelny CZ

Pin It on Pinterest