elektronický bidet

Geberit AquaClean Tuma

Vybíráte pokročilou sprchovou toaletu a hledáte opravdu spolehlivé a pohodlné řešení? Pak je pro vás Geberit AquaClean Tuma Comfort jako stvořený.

Kromě důkladné očisty intimních partií a příjemného pocitu svěžesti kdykoliv během dne vám nabídne hned několik technologií a funkcí – například patentovanou technologii sprchování WhirlSpray, s níž se očistíte pulzujícím sprchovacím proudem obohaceným dynamickým provzdušněním.

Intenzitu sprchování si můžete nastavit v pěti stupních. Automatické předčištění a dočištění sprchovací trysky čistou vodou či odvápňovací program vám usnadní práci. Pohodlné je i WC sedátko a WC víko s plynulým sklápěním a funkcí pomalého otevírání SoftOpening.

S aplikací Geberit AquaClean můžete ovládat toaletu pomocí svého chytrého telefonu – třeba si uložit osobní nastavení sprchového proudu, teploty vody apod.

Oceníte i keramickou mísu bez okrajů s technologií kruhového splachování Rimfree®, jež zaručí kompletní, dynamické spláchnutí i při částečném spláchnutí menším množstvím vody.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest