elektronický bidet

Geberit AquaClean Mera

Špičková sprchová toaleta Geberit AquaClean Mera nabízí nevídaně vysoký komfort v oblasti intimní hygieny. Spojuje unikátní technologie se stylovým designem. Už při prvním použití vás příjemně překvapí pulsující a rotující proud obohacený o dynamické provzdušnění, který vás důkladně, avšak šetrně očistí.

Toaleta zároveň vyniká mnoha dalšími speciálními funkcemi – například automatickým sklápěním WC víka, vyhřívaným sedátkem, odsáváním zápachu nebo diskrétním nočním osvětlením. Pomocí intuitivního dálkového ovládání můžete regulovat intenzitu sprchování a vysoušení podle vlastní potřeby. 

Keramika je ošetřena speciální povrchovou úpravou, po níž kapky vody stékají rychleji, a tím se na povrchu méně usazují nečistoty. Toaleta navíc nemá okraje, tudíž ji velmi snadno vyčistíte i v těžce přístupných místech.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest