manuální sprchová toaleta

Grohe Bau Ceramic

Toto je kombinace manuálního bidetového sedátka s keramikou a termostatem v podání předního světového výrobce sanitární keramiky.

Ačkoli se nepřipojuje do elektrické sítě, přesto tento bidet disponuje velmi zajímavými funkcemi: má dvě sprchová ramena (hlavní sprcha a dámská sprcha), nastavitelnou intenzitu proudu vody, teplotní rozsah od 15 do 43 °C, samočisticí trysky či sedátko s technologií softclose.

Za  velmi zajímavou cenu tak nabízí funkce, které bychom opodstatněně mohli čekat spíše u elektronických bidetů. Rimless WC mísa je pak už pouze pomyslnou třešničkou na dortu. Tento manuální bidet se opravdu povedl. 

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelové vybavení
Logo Koupelny Pegas

Pin It on Pinterest