BIDETOVÉ SEDÁTKO

Geberit AquaClean Tuma Comfort

Bidetovací sedátko Geberit AquaClean Tuma Comfort je pozoruhodné díky atraktivnímu designu a nabídce mnoha inteligentních komfortních funkcí. Na první pohled ani nepoznáte, jak inovativní a revoluční technologie toto sedátko ukrývá – například patentovanou technologii sprchování WhirlSpray, s níž se očistíte pulzujícím sprchovacím proudem obohaceným dynamickým provzdušněním. Ačkoli je podobné sedátku Tuma Classic, je výrazně pokročilejší.

Nabízí několik typů proudů pro anální a vaginální hygienu. Intenzitu sprchování si můžete nastavit v pěti stupních. Automatické předčištění a dočištění sprchovací trysky čistou vodou či odvápňovací program vám usnadní práci. Pohodlné je i WC sedátko a WC víko s plynulým sklápěním a funkcí pomalého otevírání SoftOpening. Instalace sedátka je velmi snadná a nevyžaduje žádné významné stavební úpravy, což je velmi praktické.

Montáž doporučujeme napříkad na závěsné WC mísy Geberit Selnova (i v zaoblené ariantě).

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit toto bidetové sedátko

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Logo Koupelové vybavení
Logo Koupelny Pegas

Pin It on Pinterest