bidetové sedátko

Sapho Blooming Eko Plus

Bidetové sedátko Sapho Blooming Eko Plus je vyrobeno pro vaše pohodlí, zdraví a zdravý životní styl. Obsahuje jedno sprchové rameno s mnoha typy proudů – například sprškou či pulsujícícím proudem pro podporu krevního oběhu.

Individuálně si na něm nastavíte polohy sprchového ramena, tlak a teplotu vody. Potěší vás vyhřívané sedátko se softclose (funkcí pomalého sklápění), vysoušeč horkým vzduchem, intimní noční osvětlení apod.

Elektronický bidet Sapho Blooming Eko Plus nabízí úsporný režim a tvar sedátka D, který pasuje na většinu toalet evropských výrobců.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit toto bidetové sedátko

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest