bidetová sprška

Grohe Tempesta F bílá

I očista pomocí bidetové spršky může probíhat na vysoké úrovni. Stačí vsadit na renomovanou značku. Tento set bidetové spršky s držákem a hadicí o délce 1250 mm je velmi decentním a elegantním řešením.

Pochází z dílny renomované německé značky Grohe, což je zárukou kvality, a proto vám bude sloužit mnoho let. Navíc se vám jistě zalíbí její elegantní vzhled bílé barvy.

Vyniká několika speciálními technologiemi:

 GROHE StarLight – s touto technologií bude bidetová sprška vypadat i po mnoha letech používání jako nová. Je totiž vyrobená ze silného a bezvadného zářivého povrchu, který je uznávaný jako jeden z nejlepších na světě.

GROHE SpeedClean – přestaňte se trápit usazováním vodního kamene. Součástí bidetové spršky jsou silikonové trysky EasyClean, které stačí jednoduše setřít prsty. Veškerý vodní kámen bude pryč. Vyhnete se tak složitému seškrabování vodního kamene, namáhavého drhnutí spršky i používání agresivních čisticích prostředků.

Grohe WaterGuide prodlouží životnost vnitřních rozvodů.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tuto bidetovou spršku

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest