elektronický bidet

Duravit SensoWash Starck

Tento set závěsného WC a bidetového sedátka SensoWash Starck f Lite Compact vás okamžitě okouzlí. Je to důstojným reprezentantem kategorie špičkových sprchových toalet. Automaticky zvedne víko, když se k ní přiblížíte. 

Má elegantní design a stane se ozdobou každé koupelny. Disponuje dálkovým ovládáním, které vám hned padne do ruky. Navíc je tento bidet možné ovládat i pomocí mobilní aplikace.

Mísa je v provedení rimless, takže se velmi snadno čistí. Keramika je navíc opatřena antibakteriální glazurou HygieneGlaze. K vysoké úrovni čistoty přispívá i samočisticí sprchová tryska.

Vyhřívané sedátko, různé druhy sprch, regulace teploty a objemu vody, noční světlo a perfektní dílenské zpracování jsou pak u tohoto modelu samozřejmostí.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest