elektronický bidet

Grohe Sensia Arena

Hledáte nejdokonalejší a nejelegantnější sprchovou toaletu na trhu? Líbí se vám krásné věci a kladete důraz na design? Oceníte mnoho funkcí, které vám život usnadní a zpříjemní?

Vyberte si sprchovou toaletu Grohe Sensia Arena, královnu mezi elektronickými bidety a sprchovými toaletami.

Vyniká 6 typy proudů (kromě hlavního proudu či dámského proudu nabízí i masážní proud, pulsující proud pro povzbuzení činnosti tlustého střeva při zácpě, přerušovanou sprchu při problémech s hemoroidy nebo dětskou sprchu pro nejcitlivější dětské zadečky, má zabudovaný vysoušeč s horkým vzduchem, vyhřívané sedátko, intimní noční osvětlení automatické splachování apod.

Jakmile se k ní přiblížíte, automaticky vás pozná a pamatuje si vaše osobní nastavení i nastavení všech členů rodiny.

nakupujte pohodlně a bezpečně

Kde koupit tento elektronický bidet

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů, sprchových toalet i bidetových spršek. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V roce 2019 pak byl finalistou soutěže.

další prověřené obchody

Pin It on Pinterest