O bidetech převážně nevážně

od | Zajímavosti

Legrace musí být, i kdyby na chleba nebylo – tak to alespoň tvrdí jedno české rčení (docela se nám líbí). A protože všechny dosud publikované příspěvky se nesly v seriózním duchu, dovolíme si tentokrát malé odlehčení. Podíváme se na bidety z trochu jiné perspektivy. A zjistíme, že za jistých podmínek s nimi může být i docela velká legrace.

Je libo vířivku pro panenky? Žádný problém.

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

V tom případě ale nesmíme zapomenout ani na medvídka.

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

A co když už se piva nevejdou do lednice? Ani tehdy bidet nezklame.

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

Pokud s vámi bydlí knihomol a chybí vám polička v koupelně, nezoufejte.

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

Ale tohle už je vážně trochu moc…

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

… I když kaktusový záhonek to možná ještě překoná.

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

A nakonec zde máme opravdovou „lahůdku“ – podomácku vyrobený „vesnický bidet“. Neuvěřitelné.

Zdroj: Pinterest DumpADay.com

Ve zdravém těle zdravý duch – 10 tipů pro lepší imunitu

Imunitní systém je neuvěřitelně složitý a sofistikovaný. Víte, že jeho funkčnost můžeme zkusit různými způsoby podpořit? Právě teď máme ještě čas připravit se na vlnu podzimních a zimních nachlazení. Pojďme se společně podívat, jak můžeme své imunitě pomoci.Způsoby...

Velký přehled funkcí bidetů: možná neuvěříte, co vše dokáží

Dovolte s tématem zdánlivě nesouvisející otázku: Chtěli byste vyměnit mobilní telefon zpět za pevnou linku? Nebo dokonce za telegraf? Pravděpodobně ne. S bidetem je to v podstatě stejné. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, už si nedovedete představit život bez něj. Je to zkrátka pomocník k nezaplacení. Proč? Podívejte se sami.

Jak jsem zhubnul 20 kg za 10 měsíců

Internet je plný „zaručených zázračných návodů“ na hubnutí. Některé z nich slibují téměř okamžité výsledky bez námahy, jiné vyžadují nákupy různých preparátů, a tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Jenomže realita pak bývá dramaticky odlišná. Mnohé o tom vypovídá i staré rčení „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Pojďme se ale společně podívat na skutečný příběh, jehož výsledkem je -20 kg během 10 měsíců. Popsal ho pro nás náš spolupracovník Honza.

Potraviny pro zdravé zažívání, které vám udělají dobře na těle i na duchu

Určitě s námi souhlasíte, že je lepší cítit se dobře než špatně. Obrovský podíl na naší duševní i fyzické pohodě má to, co a jak jíme. Úspěšný televizní pořad se tak dokonce i jmenoval: Jste to, co jíte. Pamatujete? Víc než polovina dospělých v České republice má nadváhu nebo obezitu. Přibližně 80% z nás trpí zažívacími obtížemi a asi každý sedmý má dráždivý tračník. Dost už ale s negativní statistikou. Pojďme si povědět, jak s tím něco udělat, abyste se díky jídlu cítili lépe i vy.

Hygienické návyky jsou pro život dětí zcela zásadní. Jak je správně naučit?

Jsou sice malé, ale záleží na nich nejvíc: naše děti. Správná osobní hygiena je jedním z klíčů k jejich zdraví. Proto bychom na výuku a osvojení základních hygienických návyků měli klást zvýšený důraz. To se však snadněji řekne, než udělá. Proto jsme pro vás připravili několik užitečných tipů, které určitě oceníte.

Trpíte zácpou? Poradíme, jak se jí zbavit

Všeho si prý nejvíc začneme vážit, až když o to přijdeme. V případě zdraví to platí asi dvojnásobně. To si pak říkáme: „Že já jsem víc nedbal/a na prevenci“ nebo „Škoda, že jsem to nezačal/a řešit dřív.“ Přitom řadě chorob či zdravotních komplikací lze účinně předcházet. Třeba taková zácpa. Víte, že nějakou z jejích forem trpí až třetina všech lidí? Pojďme si tedy říct, jak se zácpy zbavit.

„Hemoroidy mi doslova ničily život. Za úlevu od bolesti jsem opravdu vděčný.“

Jmenuji se Martin a je mi 61 let. Rád bych se s vámi podělil o svůj příběh, který má naštěstí dobrý konec. Než k němu ale došlo, prožil jsem si opravdu „své“. V mém případě šlo o poměrně vážné komplikace související s hemoroidy. Trápení mě dohnalo až na chirurgii. Ale to byla jen špička ledovce.

Výlet do historie záchodů od starověku po současnost

Některé věci považujeme za zcela samozřejmé. Většina z nás tak vnímá i splachovací záchod. Při bližším pohledu ale zjistíme, že ještě poměrně nedávno si o takové vymoženosti mohli nechat jen zdát i ti nejbohatší z nejbohatších. Jak to bylo se záchody dřív a jak je to dnes?

5 zásad, které dokáží prodloužit život o celé roky. Znáte je a řídíte se jimi?

Pandemie nemoci Covid 19 nám důrazně připomíná, jak důležité a vzácné je zdraví i sám život. Uvědomujeme si, jak zranitelní můžeme být nejen my sami, ale i naši blízcí. Rizika spojená s novým koronavirem jsou pro některé skupiny lidí výrazně vyšší než pro ostatní. Vůbec ale nemusí jít jen o ty nejstarší z nás. Kdy jindy než právě teď bychom se proto měli zamyslet nad tím, jak si dlouhodobě upevňovat zdraví?

Víme, co trápí většinu lidí na WC a jak to řešit

Někdo tam chodí 2x denně, někdo 2x týdně. Řeč je o toaletě a „velké i malé potřebě“. Proč o tom má cenu psát, říkáte si? Protože většina z nás na záchodě více či méně často trpí nejrůznějšími potížemi a nemluvíme o nich, protože se stydíme. To je pochopitelné. Máme ale dobrou zprávu: na to, co spoustu lidí na WC trápí, existuje poměrně efektivní řešení. O co konkrétně jde?

Pin It on Pinterest