Heslo ze slovníku pojmů

Sanitino

Sanitino.cz (dříve OnlineKoupelny.cz) je přední český e-shop s koupelnovým vybavením. Na trhu působí již více než 10 let a za tu dobu si vydobyl pozici lídra. Disponuje nejširší skladovou dostupností, odborným poradenstvím i atraktivními cenami.

V sortimentu tohoto obchodu najdete všechny druhy bidetů ↑ včetně elektronických ↑ i klasických keramických ↑ a bidetových spršek ↑. Kvalitu a oblíbenost obchodu odráží i prestižní Cena popularity v kategorii Bydlení a design v soutěži ShopRoku v letech 2017 a 2018. V letech 2019 a 2020 pak byl tento e-shop finalistou soutěže.

Články, které by vás mohly zajímat

Covid-19 potvrdil, že správná hygiena je opravdu velmi důležitá

Březen 2020 pro většinu z nás znamenal náhlý a výrazný zásah do zaběhnutého způsobu života. V podstatě jako tornádo do Evropy i celého světa vletěl nový koronavirus. Všichni jsme doufali, že se nám nákaza vyhne, ale bohužel ani Česká republika nezůstala ušetřena. Říká se, že každá krize znamená v nějakém smyslu i příležitost. Co to znamená tentokrát?

WC pro seniory: vybíráme a kupujeme

Jistě znáte někoho, kdo patří do skupiny dříve narozených. Možná jsou to vaši rodiče, babička, dědeček nebo jen dobří známí. Vyšší věk s sebou přináší nejen životní zkušenosti a moudrost, ale často bohužel i zdravotní komplikace. Jednou z nich může být horší pohyblivost. Ta je obzvláště nepříjemná, když jde o návštěvu toalety. Co kdyby však existovala šikovná pomoc?

7 mýtů o bidetech vyvráceno. Pěkně jeden po druhém

Smích, pozdvižené obočí a otázka: „Ty máš doma bidet? A to jako proč?“ I to jsou občas reakce přátel, když zmíníme, že jsme si pořídili to vskutku fantastické zařízení. Lidé totiž o bidetech mají (bohužel) často zkreslené představy. O to větší pak bývá překvapení, když se dozví, co bidet umí, nebo když ho dokonce (u nás na návštěvě) sami vyzkoušejí. Okamžitě ho chtějí také. Jaké mýty kolem bidetů panují? Přehledně jsme to shrnuli – a všechny jsme je vyvrátili.

Vláknina: lepší zažívání doslova pro každého

Jen těžko bychom hledali člověka, který by si přál mít zažívací potíže. Přesto jimi trpí značná část populace. Příčin takových komplikací může být celá řada. Někdy bývá jejich řešení snadné, jindy se hledá jen obtížně. Osvědčeným způsobem pro zlepšení kvality zažívání je přijímat dostatek vlákniny. Dobrá zpráva na začátek? Je to snadnější a mnohem zábavnější, než si asi myslíte.

Skutečný příběh: Jak bidet vyřešil trápení, které trvalo roky

Moc nás těší zájem, s jakým čtete naše články. Témata se snažíme mixovat tak, aby byla jak zajímavá, tak praktická. Určitě víte, že na webu Bidety.cz máme i vyjádření a doporučení lékařů. Ale až dosud nám v obsahu chyběly také zkušenosti „běžných lidí“. Máme radost, že tímhle článkem se situace mění. Protože obsahuje i některé velmi osobní detaily, autorovo jméno dohodě uvádíme změněné (Jiří M.). Redakce však autora i jeho skutečné jméno zná a potvrzujeme, že nejde o smyšlený text.

Jak snížit riziko rakoviny tlustého střeva

V životě se potkáváme s různými výzvami. Některé jsou zcela mimo naši kontrolu, jiné můžeme alespoň do určité míry ovlivnit. To, jakou jim věnujeme péči, souvisí i se závažností jejich potenciálních dopadů. Kolik pozornosti si zaslouží nemoc dlouhodobě patřící mezi nejčastější příčiny úmrtí u nás? Myslíme si, že hodně.

O bidetech převážně nevážně

Legrace musí být, i kdyby na chleba nebylo – tak to alespoň tvrdí jedno české rčení (docela se nám líbí). A protože všechny dosud publikované příspěvky se nesly v seriózním duchu, dovolíme si tentokrát malé odlehčení. Podíváme se na bidety z trochu jiné perspektivy. A zjistíme, že za jistých podmínek s nimi může být i docela velká legrace.

Potraviny pro zdravé zažívání, které vám udělají dobře na těle i na duchu

Určitě s námi souhlasíte, že je lepší cítit se dobře než špatně. Obrovský podíl na naší duševní i fyzické pohodě má to, co a jak jíme. Úspěšný televizní pořad se tak dokonce i jmenoval: Jste to, co jíte. Pamatujete? Víc než polovina dospělých v České republice má nadváhu nebo obezitu. Přibližně 80% z nás trpí zažívacími obtížemi a asi každý sedmý má dráždivý tračník. Dost už ale s negativní statistikou. Pojďme si povědět, jak s tím něco udělat, abyste se díky jídlu cítili lépe i vy.

Méně stresu a víc pohody: jak změnit životní styl k lepšímu?

Jste spokojeni sami se sebou do té míry, že byste vůbec nic neměnili? Pravděpodobně ne. Někdo chce zhubnout, jiný přestat kouřit, další zvládat lépe práci, mít víc času na děti a rodinu, neodkládat povinnosti nebo mít ve věcech pořádek – a tak bychom mohli pokračovat hodně dlouho. Každý z nás u sebe najde několik (a někdo možná i řadu) věcí, se kterými více či méně (ne)úspěšně dlouhodobě bojuje. Jak ale přejít od chtění ke skutečným změnám?

Víme, co trápí většinu lidí na WC a jak to řešit

Někdo tam chodí 2x denně, někdo 2x týdně. Řeč je o toaletě a „velké i malé potřebě“. Proč o tom má cenu psát, říkáte si? Protože většina z nás na záchodě více či méně často trpí nejrůznějšími potížemi a nemluvíme o nich, protože se stydíme. To je pochopitelné. Máme ale dobrou zprávu: na to, co spoustu lidí na WC trápí, existuje poměrně efektivní řešení. O co konkrétně jde?

Pin It on Pinterest